בשנים האחרונות תופסת תעשיית האנימציה או ה"הנפשה" בעולם תאוצה אדירה. היא משתלבת ביותר ויותר תחומים בחיינו. כיום כמעט אין בנמצא סרט קולנוע שאין בו דרישה לאנימציה בתוכנות שונות ומגוונות כגון:
After Effects , 3D Max ,Maya, Flame וכו'. 

שילוב האנימציה נפוץ בתעשיות הגדולות של הקולנוע והטלוויזיה, אך גם בתחומים אחרים, כגון סרטי תדמית, סרטוני הסברה, הדמיות, מצגות למשקיעים, פרויקטים אדריכליים ואף סרטונים לחתונה ובר/בת מצווה.

לא נגזים אם נציין כי לא ניתן למצוא כיום סרטון וידאו מקצועי שאין בו נגיעות אנימציה.

מהו הערך המוסף הטמון בשילוב תוכנות אנימציה לסרטי תדמית ?

התרומה של תעשיית האנימציה לתעשיות הוידיאו השונות הינה עצומה עד כדי כך שכיום כבר לא ניתן להפריד ביניהן. טכנולוגיית הHigh Definition הציבה רף איכות גבוה לאיכויות תמונה. דבר זה תורם רבות לויזואליות של הסרט. ככל שסרט התדמית הינו באיכות גבוהה יותר, ובעל ערך מוסף של טכניקות אנימציה, כן גם חווית הצפייה ושביעות הרצון טובות יותר.

לכן כל סרט תדמית מקצועי עובר כיום תהליך המכונה "פוסט פרודקשן" (Post Production) המשפר אותם לצורתם הסופית. בתהליך הפוסט פרודקשן מתבצעים כל התיקונים הנדרשים כגון תיקוני צבע, אריזה גראפית, מידול לוגו החברה, שילוב תיקוני אולפן ירוק (green screen) ועוד.

סרטי תדמית - כרטיס הביקור של היום

בעולם המדיה והאינטרנט של היום, מתקיים מרחק של קליק אחד בלבד ביניכם לבין הלקוח. גולש ממוצע מבלה מספר דקות בודדות בכל אתר. זהו חלון ההזדמנויות שלכם להציע לו את מוצרכם בצורה הטובה ביותר. במידה רבה מהווה סרטון התדמית את כרטיס הביקור המקצועי של ימינו. 
אם תמונה אחת שווה אלף מילים, סרטון תדמית שווה עשרות עמודי מידע שיווקיים. 
הצגת הפרויקט/החברה שלכם בצורה ויזואלית מרשימה ומשכנעת, מעניקה יתרון אדיר על פני חברות ומדיות אחרות. סרטון תדמית איכותי עשוי להגדיל לחברתכם את מספר הלקוחות ואת חשיפתם למסרים השיווקיים שלכם.

אנו, בצוות ריפרש שמנו לנו למטרה לעמוד בחוד החנית של תעשיית הוידיאו והאנימציה. בשילוב יצירתיות, דמיון, מקצועיות והקשבה לצרכי הלקוח אנו יוצרים פרויקטים ייחודיים המשיגים תוצאות מיידיות.

צרו עימנו קשר ללא התחייבות ואנו נציג בפניכם את הניסיון העשיר שלנו בהפקת סרטוני וסרטי תדמית.

בהצלחה
צוות ריפרש

סרטי תדמית

אנימטור - תעשיית האנימציה

Success! Message received.