סרטי תדמית – הדרך האולטימטיבית לשווק את העסק שלכם
גידול העסק שלכם מותנה באופן כמעט מוחלט באופן בו אתם משווקים אותו. הדרך היעילה והמוצלחת ביותר הינה הפצת סרטי תדמית. ככל שתקדמו יותר את המוצרים והשירותים שלכם, כך תקבלו חשיפה רבה יותר ותגובות מלקוחות. כפועל יוצא תזכו לשגשוג ולהרחבות.

בעולם הדיגיטאלי בו אנו חיים, סרטי תדמית הפכו לכלי השיווקי האולטימטיבי. אנו עדים למגמה הולכת וגוברת של שימוש בסרטוני תדמית שנועדו למשוך את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאלים, ובכך להגיע לליבם ולכיסם.

אחת הדרכים המומלצות להפצת הסרטון שלכם היא באמצעות האינטרנט. הרשת היא המקום הנגיש ביותר היום לציבור הגולשים המתעניינים במידע. שם נמצאים הלקוחות שלכם. יתר על כן, זהו המקור הגלובלי אליו פונים כיום בעלי עסקים מכל רחבי העולם לשאיבת אינפורמציה ולאיתור מוצרים ושירותים.

כמומחים בהפקת סרטוני תדמית זיהינו את היתרונות המרכזיים הבאים של סרטוני התדמית עבור העסק:

 • אטרקטיביות: סרטון הוא מוצר המושך את העין. סרט תדמית מסוג זה נחשב לאמין יותר לעומת תמונות סטטיות,
  שלא לדבר על טקסט בלבד. "תמונה אחת שווה אלף מילים, וסרטון וידאו שווה אלף תמונות".

 • קהל רחב: לפי הסטטיסטיקות של אתר הסרטונים YouTube אנשים צופים בשני ביליון סרטונים מי יום! אתם חייבים להיות שם !

 • מחקרים מצביעים על כך שסרטוני תדמית נתפסים ככליי שיווק ידידותיים: הגולשים פסיביים ואינם צריכים להתאמץ יתר על המידה. דבר העולה בקנה אחד עם הרגלי הגלישה הנפוצים כיום.

 • שיתוף: כל אחד יכול לשתף סרטונים שאהב (למשל את סרטוני התדמית של העסק שלכם) זאת, באמצעות רשתות חברתיות דוגמת פייסבוק וטוויטר. מדובר בכלי הפצה רב עוצמה עבור סרטי התדמית שלכם. אל לכם להחמיץ זאת.

 • פידבק: במתן אפשרות לצופים להגיב על הסרטון, אתם יכולים לגלות האם המוצר שלכם אכן עונה על צרכי הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים שלכם. בעזרת משובים ופידבקים תוכלו לדעת האם נדרשים שיפורים במוצר ובשירות שלכם. הדבר יסייע לעסק שלכם לשגשג ולהתפתח, כמו גם לזכות בהכרה ובמוניטין בשוק.

 

יצירת סרט תדמית, היא משימה בעלת חשיבות רבה לארגון. על מנת למקסם את התוצאות יש לחתור לכך שהסרטון יעביר לקהל היעד את המסרים באופן מיטבי. מדובר במטלה מורכבת למדי, אשר דורשת צוות מקצועי בעל מגוון מיומנויות. החל מניסיון בכתיבת תסריטים, דרך בימוי, מיתוג ושיווק, וכלה בעיצוב, אנימציה, צילום, סאונד ועריכה.

אי לכך, בבואכם לבחור חברה אשר תפיק עבורכם סרט תדמית, חשוב לוודא כי היא בעלת ניסיון עשיר בתחום. על הצוות אשר מכין עבורכם את הסרט להבין היטב מהם הצרכים של קהל היעד הפוטנציאלי שלכם. עליו לחתור למצוא את הדרך הבהירה והפשוטה ביותר להעברת המסר. מומלץ כי סרט התדמית יבהיר לצופים בדרך קצרה ותמציתית אלו בעיות פותרים המוצרים שלכם. במילים אחרות חשוב כי הגולשים הרלוונטיים יבינו ויפנימו את התועלת שיפיקו אם יהפכו ללקוחותיכם.

בהקשר זה ראוי שהחברה שאתם שוכרים למטרה זו תבין היטב את ה DNA של חברתכם. לכן במהלך שלב ההתקשרות עימה אנו ממליצים לכם להעביר לה גם את המידע הבא אודותיכם, אשר יבוא לידי ביטוי בסרט התדמית:

 • כיצד עובד העסק

 • מהם המוצרים והשירותים שלכם

 • מהו הייחוד העסקי שלכם

 • מי קהל היעד הרלוונטי

 • מהם היעדים אותם תרצו להפיק באמצעות הסרטון

 • מהו המסר אותו תרצו להעביר בסרט התדמית

 • מהו התקציב אותו אתם מקצים לטובתו

 • האם תבקשו לשלב אנימציה, קריינות, פסקול וכן הלאה בסרטון

 

לסיכום: תהליך של הפקת סרט תדמית עשוי להיות מורכב למדי, במיוחד כשמדובר במוצרים ובשירותים שאינם אלמנטאריים. לכן אין למסור זאת לידיים בלתי מיומנויות. שימו לב, החברה אותה אתם שוכרים חייבת לבנות בשיתוף עימכם אסטרטגיה שיווקית. התוצר צריך להיות הסרטון המוצלח ביותר, במינימום עלויות, זמן וטעויות בדרך.

צרו עימנו קשר ללא התחייבות ואנו נציג בפניכם את הניסיון העשיר שלנו בהפקת סרטוני וסרטי תדמית.

בהצלחה
צוות ריפרש

סרטי תדמית

סרטי תדמית – הדרך האולטימטיבית לשווק את העסק שלכם

Success! Message received.