אחד הסודות השמורים ביותר בסרטי תדמית קשור לשימוש באנימציה. לאנימציה כוח רב, לרוב לא מודע, שמסוגל למשוך ולסקרן הרבה יותר מסרטון המבוסס על צילומים מציאותיים. לסרטוני אנימציה, ולו הקצרים והפשוטים ביותר, יש גישה עמוקה וישירה לרגש האדם, ובשימוש בהם ניתן ליצור הזדהות עם הצופה בצורה מהירה וטבעית.

פיתוחים חדשים בתחום טכנולוגיית הוידיאו ברשת מייחסים לסרטונים מקוונים יכולת להעביר מסרים בעזרת שימוש בקול, בטקסט, במוסיקה ובתנועה. מחקרים העוקבים אחר התנהגות הגולשים מצביעים על כך שהזמן המוקצב למשיכת תשומת הלב של הגולש עורכת שניות ספורות. כאשר הסרטון או הפרסומת לא משכו את תשומת ליבו, הוא יוותר או יתעלם מהם, וימשיך הלאה.

עלינו לנצל את הכלים הקיימים בחדשנות האינטראקטיבית על מנת ללכוד את עינו ועניינו של הצרכן. סרטי מוצר תדמיתיים ימלאו את תפקידם בצורה טובה יותר מאשר תמונה סטטית, בעיקר מעצם כך שיספקו לצרכן חוויה שובת לב. אנימציה שתשולב בסרטון עצמו עשויה להפיח חיים בפרסומת, וכן תעניק ערך מוסף למסר אותו ברצונכם להעביר בסרטון התדמית שלכם.

התנועה הקיימת בסרטונים מסוגלת לעורר בצופים מגוון רגשות. תוכלו לפתותם או לחילופין לעורר בהם סלידה, להפתיע ולהדהים אותם. ככל שהרגש שתצרו יהיה חזק יותר, כך תוכלו ליצור הזדהות עמם. בכך בעצם תוכלו להפנותם ליתרונות המוצר, והכדאיות לרכוש אותו. לעיתים דבר מה שמועבר בסרטון אנימציה עשויה לעורר בצופים אסוציאציה ילדותית ותמימה, כזאת שמורידה מהם את החסימות וההגנות שנועדו להדוף את שיטות הפרסום הקלאסי, שמוכרות לרוב הצרכנים כיום.

סרטון תדמית אנימטיבי משאיר לצופה רושם שנמשך לזמן ארוך יותר מהאתר, הן מהמוצר והן מהמסר שאתה רוצה להעביר. ככלי פרסום לעסק, סרטוני תדמית מקבלים העדפה בקרב צרכני הפנאי והטכנולוגיה. שימוש בסרטון רקע בפרסומת שלך מקנה לך כלי פרסום זול ויעיל שמשיג מטרה קריטית בקידום המוצר שלך.

ישנו מגוון רחב של שימושים המשלבים סרטונים ואנימציות, מהשקה של אתר חדש ועד יצירת פרסומת חדשה ומגניבה. שילוב של אנימציה עם מרכיבים אינטראקטיביים מגביר לך את יעילות הקמפיין המקוון. בעולם מלא גירויים ושטף של אינפורמציה שמגיעה מכל הכיוונים, סרטון תדמית גרפי ותזזיתי טוב בהרבה מתמונה מכל תמונה סטטית או נורמטיבית, בשביל למשוך לקוחות פוטנציאלים.

     
צרו עימנו קשר ללא התחייבות ואנו נציג בפניכם את הניסיון העשיר שלנו בהפקת סרטוני וסרטי תדמית.

סרטי תדמית

סרטי תדמית - חשיבות האנימציה

Success! Message received.